Canon 5D Mark3 Aksesuarları

, , Yorum Yazın

Canon’un efsanevi Canon EOS 5D Mark II modelinin performansı esas alınarak geliştirilen 5D Mark III hem fotoğraf hem de Full HD video çekiminde daha yüksek hız, daha iyi çözünürlük, daha fazla işletim gücü sunuyor; fotoğrafçılar için benzersiz sanatsal özgürlük tanıyor. 22 megapiksel yüksek çözünürlükte Full Frame CMOS sensöre sahip Canon EOS 5D Mark III fotoğraf makinesinin DIGIC 5+ görüntü işlemcisi bulunuyor. Canon yeni Canon EOS 5D Mark III fotoğraf makinesinin yanı sıra cihazla uyumlu çeşitli aksesuar modellerini de tanıttı. Yeni Canon 5D M3 aksesuarları arasında WFT-E7A kablosuz dosya aktarmak için transmitter, yeni TTL harici flaş birimi, GPS alıcı ve opsiyonel BG-E11 ekstra grip yer alıyor.

 

5D Mark 3 DSLR fotoğraf makinesinin aksesuarları arasında Canon’un çeşitli ağ ortamlarında 802.11 a/b/g/n sinyal protokollerinde kablosuz LAN desteği sunan WFT-E7A Kablosuz Dosya Transmitter modeli de yer alıyor. EOS 5D Mark III fotoğraf makinesine USB girişinden bağlanan Canon WFT-E7A’da entegre gigabit Ethernet bağlantısı, aynı ağ üzerindeki farklı dijital fotoğraf makineleri ile zaman senkronizasyonu sağlıyor.

 

 

Canon 5D Mark III ekstra batarya grip aksesuvarı
Opsiyonel olarak isteğe bağlı satın alınan bir aksesuvar olan BG-E11 ekstra batarya grip bir veya iki adet LP-E6 lityum iyon batarya veya altı adet AA tip pil alıyor. Canon’un ekstra batarya grip bölümü makine dikey haldeyken portre çekimleri gibi durumlarda fotoğrafseverlere kolay kullanım ve çekim özellikleri sunuyor. Son derece sağlam magnezyum alaşımlı malzemeden üretilen BG-E11 ekstra batarya grip bölümü Canon 5D Mark II fotoğraf makinesi ile benzer seviyede hava geçirmezlik özelliğine de sahip.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Canon 5D Mark 3 için Canon Speedlite harici flaş birimi
EOS 5D Mark III fotoğraf makinesinin tanıtımı eşliğinde duyurusu gerçekleştirilen aksesuarlardan Canon Speedlite TL flaş biriminin entegre kablosuz radyo vericisi özelliği bulunuyor. Speedlite harici flaş ürün ailesinin amiral gemisi niteliğindeki Canon Speedlite 600EX-RT düğün fotoğrafçılığı ve foto muhabirliği için ideal bir model. Tüm Canon EOS dijital SLR fotoğraf makineleri ile uyumlu olan Canon Speedlite 600EX-RT harici flaş birimi ayrıca radyo sinyali için başka cihazları kullanma gerekliliğini ortadan kaldırıyor.

[related_posts limit=”5″ image=”5″]

 

Yorum Yapın

(*) Gereklidir, ancak e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.