Canondan Yeni Geniş Açı Lensler

, , Yorum Yazın

Canon fotoğraf severler için geliştirdiği iki geniş açılı objektif modelini tanıttı. Canon’un yeni Canon EF 24mm f/2.8 IS USM ve Canon EF 28mm f/2.8 IS USM objektif modelleri yumuşak arka plan bulanıklığı için dairesel diyafram, hızlı işlemci ve keskin görüntü netliği gibi özellikleri ile öne çıkıyorlar. Taşınabilir, ekonomik Canon EF 28mm f/2.8 IS USM, Full-Frame tam kare dijital fotoğraf makineleri için ideal çok amaçlı geniş açılı ve APS-C boyutlu sensörleri olan dijital SLR fotoğraf makinelerinde yüksek kaliteli, kompakt standart bir objektif. Canon EF 24mm f/2.8 IS USM harika görüntü kalitesi ve hızlı odaklama olanağı sunan taşınabilir geniş açılı bir objektif. Canon geniş açı objektifler 2012 Haziran ayından itibaren satışta olacak.

Canon’un ultrasonik otomatik odaklama motoru (USM) hızlı, neredeyse sessiz odaklama imkanı sağlıyor. Yalnızca 260 g ağırlığında ve 68,4 mm x 51,5 mm boyutlarında olan EF 28 mm f/2.8 IS USM her yere götürebileceğiniz bir objektif. Seyahatler, manzara çekimleri ve belgesel fotoğrafçılığı için Canon EF 28mm f/2.8 IS USM harika bir geniş açı objektif seçeneği. Maksimum f/2.8 diyafram değeri ile Canon EF 24mm objektif flaş olmadan mevcut ışıkta elde fotoğraf çekimi yapılabilmesini sağlıyor.

 

 

Canon geniş açı objektifin görüntü sabitleme, kameranın sallanma riski olmadan kullanılacak normal değerden dört adıma kadar daha yavaş deklanşör hızlarına olanak tanıyor. Hızlı maksimum f/2.8 diyaframa sahip 24 mm’lik sabit lens manzara, seyahat ve belgesel fotoğrafçılığı için mükemmel bir seçenek. Canon EF 24mm f/2.8 IS USM objektifin görüntü sabitleme özelliği, düşük ışıkta yardımcı oluyor ve USM AF, hızlı ve sessiz bir şekilde odaklanıyor.

 

 

Canon geniş açı objektif fiyatları
Canon EF 24mm f/2.8 IS USM geniş açılı objektifin Haziran 2012 tarihinde itibaren 850 dolar fiyatla satışa sunulması beklenirken Canon EF 28mm f/2.8 IS USM geniş açı objektifin fiyatının da 800 dolar civarında olacağı tahmin ediliyor.

[related_posts limit=”5″ image=”5″]


 

Yorum Yapın

(*) Gereklidir, ancak e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.