Pentax Optio RZ18 Süper Zoom

, , Yorum Yazın

Pentax, Optio RZ18 dijital fotoğraf makinesini duyurdu. Kolay taşıma özelliği sağlayan ince ve hafif gövdeye sahip yeni model, ekstra güçlü 18X optik zoom lens ve ekstra geniş 3.0-inç yüksek çözünürlüklü LCD ekran gibi ileri ve kullanıcı dostu özellikler sunuyor.

Optio RZ18, kompakt gövdesinde yüksek büyütme özellikli zoom lens barındırıyor. Fotoğrafçılara seyahatten manzara çekimlerine, aksiyon sporlarından izleyicili sporlara kadar farklı enstantane ve konularda kolay ve zahmetsiz çekim sağlıyor. Yeni Optio RZ18 serinin daha önceki modellerinde bulunan fotoğraf makinesinin sarsıntısını etkin olarak azaltan ikili sarsıntı azaltma ve en uygun çekim modunu otomatik olarak seçebilen gelişmiş Auto Picture modu dahil olmak üzere- pek çok kullanışlı özelliği barındırırken ilave olarak kompakt gövde, yüksek performans ve zoom açısını çok büyük oranda genişleten çok geniş açı smc PENTAX 18X optik zoom lens özelliklerine sahip.

Yüksek çözünürlüklü görüntüler sağlayan 16 megapiksele yükseltilen etkin piksel sayısının yanı sıra enstantaneyi daha net yansıtan dahili LCD ekran 460,000 noktacıklı 3.0-inç versiyona yükseltilerek genişletildi. Mevcut ve yeni eklenen özelliklerin mükemmel uyumu sayesinde Optio RZ18 daha yüksek performans ve her zamankinden daha kolay işletim sunuyor.

Optio RZ18 farklı gövde rengi seçenekleri ile (siyah, inci beyazı veya metalik turuncu) Ekim ayından itibaren 899 TL kdv dahil fiyatı ile satışa sunulacak.

[related_posts limit=”5″ image=”5″]

 

Yorum Yapın

(*) Gereklidir, ancak e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.